Beseda parkety.jpg
Restaurace a Penzion Beseda Častolovice u Kostelce nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou provozuje restauraci s kuchyní, salónek, taneční sál, letní terasu a ubytování.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Historie a současnost Restaurace a Penzionu BESEDA v Častolovicích u Kostelce nad Orlicí
Restaurace a Penzion Beseda v Častolovicích má již dlouholetou tradici. Toto pohostinství u původního mostu přes řeku Bělá je též známé i z období 80. let. Dnešní Beseda má podobu po několika rekonstrukcích. 1. července 1998 byla restaurace Beseda znovu zprovozněná nájemci panem Henžlem, kuchařem Mondekem a paní Trejtnarovou. Pohostinství Beseda původně mívalo vchod jen z Komenského ulice. Po té, co byla přistavěná velká zastřešená letní terasa na jižní straně budovy, a od ní schodiště k parkovišti, tak slouží pro hlavní vstup do podniku spíše nový vchod ze směru od Masarykovy ulice. Ale to již penzion a restauraci Besedu provozuje současný hostinský pan René Novák, který z Častolovic pochází.
Restaurace, která v častolovické Besedě též slouží i jako jídelna, má 50 míst. Salónek, který je kuřácký, má dalších 14 míst. Oblíbená zastřešená letní terasa s výhledem na pěknou skalku, má až 86 míst. Beseda má pěkný nekuřácký taneční sál, jehož celou podlahu tvoří klasické dřevěné parkety. Kapacita sálu je závislá dle uspořádání stolů, a bývá 60 až 70 míst, a též až 90 míst.
Ubytování v penzionu Beseda má kapacitu asi 24 lůžek v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí a pod.
Restaurace a Penzion Beseda je v městysu Častolovice u města Kostelec nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji. Vzdálenost do Častolovic z Kostelce nad Orlicí je 3 km, z Rychnova nad Kněžnou je 10 km, z Týniště nad Orlicí 9 km a z Borohrádku 8 km.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2095"
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Restaurace a Penzion Beseda
Komenského 58
517 50 Častolovice

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Majitel:

René Novák
T
: 494 323 448, M: 608 886 194
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one