Beseda parkety.jpg
Restaurace a Penzion Beseda Častolovice u Kostelce nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou provozuje restauraci s kuchyní, salónek, taneční sál, letní terasu a ubytování.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Restaurace a Penzion Beseda v Častolovicích na Rychnovsku

Historie a současnost Restaurace a Penzionu BESEDA v Častolovicích u Kostelce nad Orlicí
Restaurace a Penzion Beseda v Častolovicích má již dlouholetou tradici. Toto pohostinství u původního mostu přes řeku Bělá je též známé i z období 80. let. Dnešní Beseda má podobu po několika rekonstrukcích. 1. července 1998 byla restaurace Beseda znovu zprovozněná nájemci panem Henžlem, kuchařem Mondekem a paní Trejtnarovou. Pohostinství Beseda původně mívalo vchod jen z Komenského ulice. Po té, co byla přistavěná velká zastřešená letní terasa na jižní straně budovy, a od ní schodiště k parkovišti, tak slouží pro hlavní vstup do podniku spíše nový vchod ze směru od Masarykovy ulice. Ale to již penzion a restauraci Besedu provozuje současný hostinský pan René Novák, který z Častolovic pochází.
Restaurace, která v častolovické Besedě též slouží i jako jídelna, má 50 míst. Salónek, který je kuřácký, má dalších 14 míst. Oblíbená zastřešená letní terasa s výhledem na pěknou skalku, má až 86 míst. Beseda má pěkný nekuřácký taneční sál, jehož celou podlahu tvoří klasické dřevěné parkety. Kapacita sálu je závislá dle uspořádání stolů, a bývá 60 až 70 míst, a též až 90 míst.
Ubytování v penzionu Beseda má kapacitu asi 24 lůžek v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, televizí a pod.
Restaurace a Penzion Beseda je v městysu Častolovice u města Kostelec nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji. Vzdálenost do Častolovic z Kostelce nad Orlicí je 3 km, z Rychnova nad Kněžnou je 10 km, z Týniště nad Orlicí 9 km a z Borohrádku 8 km.
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
Provoz restaurace
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
od 10:00 hod - do 22:00 hod
od 10:00 hod - do 22:00 hod
od 10:00 hod - do 22:00 hod
od 10:00 hod - do 22:00 hod
od 10:00 hod - do 24:00 hod
od 10:00 hod - do 24:00 hod
od 10:00 hod - do 22:00 hod
Restaurace Beseda Častolovice má nabídku hotových jídel, minutek a alkoholických i nealkoholických nápojů. Vaří se zde tradiční česká kuchyně a též mnoho domácích specialit. V pracovním týdnu je široká nabídka hotových jídel. Stálý jídelní lístek má v nabídce studené i teplé předkrmy, polévky, těstoviny, lahodná i pikantní jídla s kuřecím masem, tortelini, zeleninové směsi, jídla se žampionovou, bylinkovou, sýrovou, smetanovou, nebo sojovou omáčkou, těstovinové a zeleninové saláty, pokrmy z ryb a další. V únoru a prosinci se zde pravidelné pořádají zvěřinové hody, kdy jsou v nabídce pochoutky z vysoké, černé i pernaté zvěře. Točené pivo: Staropramen.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Restaurace a Penzion Beseda
Komenského 58
517 50 Častolovice

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Majitel:

René Novák
T
: 494 323 448, M: 608 886 194
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one