Beseda parkety.jpg
Restaurace a Penzion Beseda Častolovice u Kostelce nad Orlicí v okrese Rychnov nad Kněžnou provozuje restauraci s kuchyní, salónek, taneční sál, letní terasu a ubytování.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

zvětšit
zvětšit
Častolovická restaurace Beseda nabízí možnost pořádání firemních akcí, rautů, svatebních hostin, rodinných oslav, maturitních večírků, plesů a pod. K tomu disponuje zajímavými prostory a chutným pohoštěním dle sjednaného menu. Na pořádání akcí s tancem má Beseda pěkný sál s kapacitou až pro 90 hostů. Takovýto sál je praktický pro slavnostní svatební tabuli např. pro svatby se 30-ti až 60-ti svatebčany, kdy stále ještě zbývá dostatek místa k tanci a pro hudbu. Velké a středně velké svatby se v takovém prostoru cítí velmi dobře, jelikož poskytuje dostatek prostoru, přičemž sál není zas až tak velký, aby se v něm svatba cítila ztracená.
Hudbu i DJe na soukromé i veřejné akce si pohodlně a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY pro Východní Čechy.
..
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Restaurace a Penzion Beseda
Komenského 58
517 50 Častolovice

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Majitel:

René Novák
T
: 494 323 448, M: 608 886 194
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one